wz

1. Neserte adminy a správce.

2. Viz bod jedna.

3. Nežádejte správce či admina, aby zneužil svých možností a nacheatoval vám například výbavu. Hráčské postavy (tzn. ty, které nemají přístup k adminským příkazům) musí mít předměty legitimně získané. Admini mohou ovšem vytvářet předměty pro hráče, jsou-li splněny následující podmínky: a) jedná se o předmět / grafiku předmětu, který je normálně ve hře nezískatelný b) předmět nesmí být vlastnostmi lepší, než cokoliv, co daný hráč má, nebo co se v jeho fázi hraní očekává, že by měl mít c) jedná se o speciální příležitost, například oslavu. Jestliže se někdo bude každých pět minut vyptávat, jestli bych mu nenaspawnoval výbavu (jako kdysi Fox), dostane ban.

4. Nepokoušejte se “hacknout” na server.

5. Herních chyb můžete zneužívat, ale hlašte mi je prosím na email uvedený v sekci kontakty. Je ovšem zakázáno vyvolávat a zneužívat chyby, které škodí serveru (pády serveru či klientů v dosahu, zničení herní ekonomiky exploitem na nekonečno peněz, atd.)

6. Snažte se chovat slušně a psát aspoň trochu pořádně. Pokud bude váš text gramaticky / pravopisně nečitelný, skončíte špatně.

7. Nezabíjejte ostatní hráče. Zabíjejte ostatní hráče jen pokud si to doložitelně přejí.

8. Admini nesmějí přímo hrát se svými adminskými postavami, jako kdyby to byly postavy hráčské. Výjimku tvoří speciální události, vytvářené pro ostatní hráče. Každý admin má mít (ať již za ní hraje či nehraje) svou hráčskou neadminskou postavu pro obyčejné hraní. Adminská postava je určena ke spravování serveru, vytváření událostí, apod. Admin nesmí ovlivňovat svou adminskou postavou svou postavu hráčskou.

9. Adminové mohou činit v rámci svých pravomocí činnosti - zavírat do vězení či trestat (pokud jsou porušeny pravidla), manipulovat s domy - například posun, nebo vyklizení stromů a podobného na žádost kupujícího / stavícího hráče, mohou vytvářet události pro hráče a mohou posouvat hráčské mrtvoly, pokud se stanou pro hráče nedosažitelnými..

10. Za vžití se do své herní role (role-playing) dostáváte malé bezvýznamné body navíc. :)

Ultima Online Shard

Zerenxess

Pravidla

Retrogamers Guild

Templayer - templayer.707.cz

TheFuzimi - fuzimi.freepage.cz

Skineri - hurka.blog.idnes.cz